VEĽKOFORMÁTOVÁ TLAČ

Ako reklamná agentúra ponúkame tlač bannerov, miniboardov, billboardov, megaboardov, ultramegasuperboardov a možno aj skateboardov. Tlač One Way Vison (perforovanej) fólie, mesh, monomerické, polymerické a liate fólie, ktoré sú vhodné najmä na carwrap. Plagáty, citylighty, city postre a tak ďalej. Na veľkoformátovú tlač používame tlačiarenský stroj EPSON s tlačovou šírkou 162cm v škále CMYK.

MALOFORMÁTOVÁ TLAČ

Chcete to v menšom? Nie je problém! Ponúkame aj maloformátovú tlač od vizitiek, letákov cez nápojové a jedálne lístky až po plagáty a katalógy. Vieme pre vás zabezpečiť všetko od grafických návrhov až po finálny produkt.

CARWRAPPING & OZNAČENIE VOZIDIEL

Chcete aby vaše auto zaujalo vždy a všade? Tak prečo na to ho "neobliecť" do fólie. Či auto využívate súkromne alebo na firemné účely? Postaráme sa o to aby vaše auto upútalo pozornosť vkusným a nezameniteľným vzhľadom. Navrhneme, vytlačíme resp. vyrežeme a nalepíme. Na CARWRAP a OZNAČENIE FIREMNÝCH VOZIDIEL používame výhradne značkové POLYMERICKÉ a LIATE fólie. Ak chcete dlhodobo ochrániť lak svojho 4-kolesového miláčika pred škrabancami a kamienkami stačí použiť kvalitné ochranné fólie určené pre autá.

OZNAČENIE BUDOV A PREVÁDZOK

Sme tu na to, aby Vás neprehliadli. Označíme výklady, fasády budov, dvere, podlahy, ploty a tak ďalej.

3D REKLAMA

Je pre Vás 2D málo? Aj my si myslíme, že čím viac "D" tým lepšie. Preto ponúkame 3D vyrezávanie a gravírovanie písmen, logotypov a grafík. Efektne pôsobiaca reklama použiteľná v obchodných výkladoch, logách na omietku a dizajnových doplnkoch. Na výrobu 3D reklám používame kvalitné materiály použiteľné v interiéri aj v exteriéri, s vhodnými nátermi alebo fóliami.

SVETELNÁ REKLAMA

...a buď již světlo! Vyrábame svetelné boxy, podsvietené nápisy a logá, či už do interiéru alebo exteriéru. Samozrejmosťou je použitie úsporných a trvácnych LED systémov. Výber použitých materiálov a rozmer závisí od vašich požiadaviek. (Vyrábali a inštalovali sme aj 6 metrové svetelné "boxíky")

FOTOTAPETY A OBRAZY

Aj pre Váš interiér sa u nás niečo vždy nájde. Fototapety s motívom podľa Vášho priania. Ornamenty a nápisy zo samolepiacej fólie. Fotoobrazy tlačené na plátno. Kuchyské zásteny, polep chladničiek, vstavaných skríň a podobne.

TEXTIL & REKLAMNÉ PREDMETY

Ponúkame potlač reklamných predmetov a textilu. Hrnčeky, perá, tašky, zapaľovače, tričká, polokošele, dresy, pracovné oblečenie ... To všetko a mnoho iného u nás nieje problém.

HANDMADE DREVENÉ VÝROBKY

Venujeme sa aj výrobe rôznych výrobkov z dreva. Okrem drobných dekoratívnych predmetov vyrábame aj väčšie kúsky dokonca aj stoly v kombinácií dreva s epoxidovou živicou